NILFISK - LOGO

Nilfisk - Sprzedaż, Serwis, Naprawa

Autoryzowany partner!

Nilfisk - Sprzedaż, Serwis, Naprawa

Autoryzowany partner!

Autoryzacja Jaro Nilfisk 2021
Certyfikat

Marka Nilfisk jest jednym z przodujących producentów profesjonalnych urządzeń czyszczących. Oferuje wysokiej jakości myjki wysokociśnieniowe, odkurzacze i maszyny do utrzymania czystości podłóg dla rolnictwa, motoryzacji, przemysłu, firm sprzątających oraz do użytku domowego.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Firmy Nilfisk

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Nilfisk. Świadczymy również usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne. Wszystkie usługi wykonujemy na oryginalnych częściach. 

Wszelkie naprawy podlegają gwarancji!

Kompleksowa obsługa Twojej myjki! Wykwalifikowany personel pomoże w doborze odpowiedniego sprzętu, a także akcesoriów. 

Zajmujemy się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym maszyn Nilfisk

Nilfisk MH 7P
Nilfisk MH 7P

Mobilne myjki ciśnieniowe zimnowodne

Kompaktowe rozwiązania

Nilfisk MC 2C XT_w 4-in-1_b

Nowoczesna seria urządzeń MC 2C przeznaczona do codziennych prac czyszczących, prac prowadzonych przez rzemieślników, w obiektach handlowych i na terenie małych gospodarstw rolnych. Solidna i wytrzymała pompa przeznaczona do prac o niewielkiej intensywności lub rzadko wykonywanych prac. Prezentowana seria łączy w sobie jakość, ergonomię, trwałość.

Mobilne myjki ciśnieniowe na gorącą wodę

Premium

MH 6P prawa strona
Seria MH 6P charakteryzuje się dużą mocą i wysokim ciśnieniem pozwalając na czyszczenie ciężkich zabrudzeń. Profesjonalna myjka na gorącą wodę idealnie sprawdzi się przy intensywnym myciu w rolnictwie, budownictwie, transporcie i innych segmentach przemysłu.
Nilfisk MH 7P
Seria MH 7P to optymalne rozwiązanie przeznaczone do nawet najcięższych zadań czyszczenia przemysłowego. Profesjonalna myjka na gorącą wodę idealnie sprawdzi się przy intensywnym myciu w rolnictwie, budownictwie, transporcie i innych segmentach przemysłu.
MH 8P
Seria MH 8P to optymalne rozwiązanie przeznaczone do nawet najcięższych zadań czyszczenia przemysłowego. Profesjonalna myjka na gorącą wodę idealnie sprawdzi się przy intensywnym myciu w rolnictwie, budownictwie, transporcie i innych segmentach przemysłu.